| anonim_4396 a întrebat:

Doresc de la telekom un telefon senior si nu este in stoc si ma pune sa cumpar numai Nokia, Va rog Cand revine in stoc,
* Raspundeti repede deoarece doresc daca raspundeti cu alte chestii si cu nu nu, Nokia ramane

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate revine la luna mai daca nu, asta e cu Germanos-ul lor, De abia astept!

| Marius_Mandarina_1995 a răspuns:

Pai daca nu este disponibil in stoc trebuie sa astepti pentru a reveni daca nu il poti comanda de pe site-ul lor dar vei suporta cost suplimentar pentru transport.

| anonim_4396 explică (pentru Marius_Mandarina_1995):

Telefonul senior a venit prin culoare alba, pentru culoare neagra mai astept Uraaaaaaa!