| 123456789900 a întrebat:

Doresc să fac Root pe un Allview X4 Soul Infinity N. Am deblocat bootloader-ul pentru că doream că apoi sa instalez Twrp recovery si apoi să instalez archiva SuperSU. Dar nu pot boota in Twrp. Țin să menționez că nu am folosit varianta pentru telefonul meu ci pentru un Allview x2 pentru că nu există pentru X4. Ce ar trebui să fac?

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Vezi ca tu nu sti nici cu ce se mananca.nu poti pune TWRP de pe un tel pe altul...este imposibil.

Si nu vei gasi prea curand pentru Allview pentru ca in afara este o firma fantoma, iar modderi nu si-ar pierde timpul cu astea.
Cel mai bine i-ati un Xiaomi