| Pirlea_Andrei_1997 a întrebat:

Draga TPU am si eu o intrebare... telefonul Nokia C6-01 are google magazin? mersi anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Pirlea_Andrei_1997 explică:

Este OS nu SO, si cum adica care are mai bun OS pentru jocuri, poate care OS e mai bun pentru jocuri, Android este mai bun pentru jocuri.

3 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Cum sa aiba google magazin, Nokia sunt telefoane care au sistem de operare Simbyan sau Windows phone, doar telefoanele cu Android au Magazin play, nici un telefon de la Nokia nu are Android, si nu se numeste google magazin se numeste google play sau magazin play

| Pirlea_Andrei_1997 explică:

Dar care are mai bun SO pentru jocuri?

| Pirlea_Andrei_1997 explică (pentru Pirlea_Andrei_1997):

Este OS nu SO, si cum adica care are mai bun OS pentru jocuri, poate care OS e mai bun pentru jocuri, Android este mai bun pentru jocuri.