| Robert_Mocanu_1996 a întrebat:

După părerea voastră, ce este mai bun la categoria internet pe mobil: Vodafone sau Telekom?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde ce nivel de semnal ai.
Cu semnal bun merg amandoi, dar sunt cam scumpe si putine Megabaiti.

| GdX a răspuns:

La internet Vodafone este net superior. Ai semnal 4G peste tot.

| heAdgN a răspuns:

Eu am fost pe Telekom si de câteva zile m-am purtat la digi si mi-am făcut abonament foarte convenabil. Am nelimitat în toate rețelele si 30 Gb net 4G (nu am mesaje ) si 3000 minute international pentru 20 lei pe lună + un telefon gratis ( abonamentul lu' maică-mea) i-am făcut același abonament si fratelui meu și am luat un telefon pentru care plătesc 10 lei lunar timp de 1/an (/deci 120 lei si telefonul costa cam 700 lei la liber ). Si mi-am făcut unul si mie dar eu nu am luat telefon si urmează să își facă și tatăl meu.
Dacă ai acoolperire la Digi acolo eu ti-l recomand.