| Zdog a întrebat:

E adevarat ca Replicile de IPhone explodeaza cand le pui la incarcat? tongue

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Nu am mai auzit asa ceva, dar in viata asta artrebui sa nu ma mai mire nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu are cum, ar fi faptă penalălaughing

| Zdog explică (pentru anonim_4396):

Unu a cumparat una de Samsung si ia explodat in buzunar :P https://www.youtube.com/watch?v=_zcLXROXofw

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zdog):

Ascultă, tu pui întrebariile astea ca să auzi părerea noastră sau sa te lauzi cu ce prostii ai găsit pe youtube?

| MariusXP a răspuns:

Clar ca nu! Daca ti s-ar intampla asa ceva inseamna ca ar fi defect din start dar nu ca e doar o replica si face bumm!