| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca telefoanele sunt ascultate chiar si atunci cand nu vorbesti la ele si chiar si atunci cand sunt inchise?

Răspuns Câştigător
| alexdo97 a răspuns:

Bine inteles. Doar daca le scoti bateria, dar la telefoanele noi, cica mai are o baterie ascunsa. Illuminatii asta e.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am auzit niciodata ca ar fi urmarite atunci cand sunt inchise!

| ElenaMaria1979 a răspuns:

Da, asa este! Si chiar daca detasezi bateria de telefon s-ar parea ca poate fi ascultat in continuare.