| alextheunstoppable a întrebat:

E bine ce fac, daca achizitionez un Samsung galaxy s plus i9001 fara garantie? la un pret de 500 ron?

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Cred ca este un pret destul de mic pentru un S Plus, dar nimic incredibil care sa-ti dea de gandit ca e o replica.
Nu mai are garantie, deci este de cel putin 2 ani vechime...Trebuie sa fii foarte atent daca ti-l da prin predare personala! Umbla prin toate chestiile si asigura-te ca merge totul! Dar in rest...e ok, pretul este bun!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| ionucmarele a răspuns:

Salut,dupa mine in acest pret de 500 de roni nu cred ca gasesti ceva mai bun ca Samsung galaxy s plus.

| alextheunstoppable explică (pentru ionucmarele):

Un exemplu te rog...chiar nu stiu ce sa fac sad