| xCascavaalProblemex a întrebat:

E bine daca descarc Driver-ul asta http://www.nvidia.com/object/winxp-320.49-whql-driver.ht ml ca am un telefon Samsung Corby si am un cablu de date dar nu imi apare nimic cand il bag. M-am gandit ca trebuie vreun DRIVER

Fundittsssa :* :)

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu e bine! Ala e un driver de la placa video, nu are legatura cu telefonul!

In Disk Management L-ai cautat? Poate este acolo sub partitii si e notat cu o litera de exemplu.

| xCascavaalProblemex explică (pentru neluL):

L-am cautat pe Nividia

| neluL a răspuns (pentru xCascavaalProblemex):

Am inteles dar nu are legatura cu telefonul! In Disk Management te-ai uitat?

| xCascavaalProblemex explică (pentru neluL):

Nu stiu ce-i ala

| Mariussssssss a răspuns:

Vezi sa nu trebuiasca sa selectezi stocare in masa din telefon