| AndreyG a întrebat:

E bun telefonul Nokia x2? Vreau sa-mi iau telefon maxim 400 lei pe care sa ascult muzica calumea. Nu ma deranjeaza daca camera nu e buna cum tot aud (daca vreau aparat de fotografiat imi cumpar). De baterie ma intreb. Cat tine daca asculti muzica 3-4 ore sa zicem pe zi. Tine macar 3 zile? Si sunetul e de calitate? cel mai mult ma intereseaza la casti sa se auda clar si imi ajunge. In rest imi place design-ul simplut, fara touchscreen sau ceva complicat. mereu mi-au placut telefoanele asa dar va intreb pentru ca sunt pareri impartite despre acest telefon. De asemenea, este n73 mai bun? Cum ziceam, sunt pareri impartite peste tot si vreau raspunsuri de la cei cu experienta in domeniu. Este Nokia X2 bun, durabil si pot asculta muzica calumea pe el cu sunet clar si frumos?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am avut Nokia X2-00 si a fost foarte bun. L-am luat cand a aparut. Singura problema a fost softul dar l-am resoftat imediat si n-am mai avut probleme. Am renuntat la el pentru dual-sim ca umblam cu 3 telefoane dupa mine. Facea si poze excelente si sunet clar dar (intr-adevar) nu prea tare. Se auzea decent. Aparat radio foarte bun. In perioada aceea am fost internat in Ungaria si ascultam radio actualitati din Romania, fara probleme.