| BlackEdy a întrebat:

E bun un s3 mini? in raport cu pretul ma refer... vreau sa stiu daca se merita sa imi cumpar unul sau mai bine imi iau galaxy s3..cu toate ca e mult mai scump...dar ce e mai bun s3 mini sau iphone 4? galaxy s3 sau iphone 4 s?

5 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Da, este bun! Dar pentru pretul de 1200 ron poti sa iti iei ceva mai bun, poate! Pe hartie, Acer Cloudmobile S500 Este mai bun ca S3 miniul si este doar 900Ron!
Daca ai bani sa iti iei S3, da! nu merita sa ramai la un mid-range, blocat intre janghina care o ai acum si S3-ul adevarat. alege S3! S3 mini cred ca a ajuns cam la acelasi nivel cu iPhone 4! Sper ca te-am ajutat!

| ionutzwk a răspuns:

Iphone 4s ti-l recomand eu.

| kilometru0 a răspuns:

Daca faci comparatie intre s3mini si iphone 4 ia-ti un Acer s500 este mult mai bun la performata! si daca vrei sa faci comparatie intre iphone 5 si s3 eu zic s3! pentru ca e mult mai puternic

| eukata a răspuns:

Iti sugerez sa nu iti iei iphone! pentru ca iphonul odata ce la.i scapat pe jos, se duce tot, nu mai merge nimic. Mai bine, iti iei un S3, este mult mai convenabil. happy

| dragos9234 a răspuns (pentru eukata):

Gresit.
Iphone 5 este mult mai rezistent la socuri ca galaxy s3
Un telefon cu adevarat rezistent la socuri este Lumia 900 sau Lumia 920.