| AliinaSomerhalder a întrebat:

E bun UTOK 500Q? Nu stiu ce sa aleg intre Utok 500Q si Galaxy S4.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Da, este destul de bun eu ti-l recomand.
Poti să-l ei pe negru cu chipul lui Ian Somerhalder.

| horia2012 a răspuns:

Aliina, nici pana acum nu ai reusit sa-ti cumperi telefon? De ce te hotarasti asa de greu. Utok 500Q.

| AliinaSomerhalder explică (pentru horia2012):

Nu stiu ce sa faaac! crying Cred ca raman la S4... S2 e bun? big grin :*

| horia2012 a răspuns (pentru AliinaSomerhalder):

Off crying E foarte usor sa-l alegi. Depinde pentru ce-l vrei. Telefoane universale nu exista big grin Nu exista telefoane pentru jocuri. Cate reclame ai vazut despre telefoane mobile referindu-se la jocuri? Niciunul nu va merge perfect pe jocuri. Toate mai devreme sau mai tarziu vor face "figuri in jocuri".
Ia-ti un telefon cu ecran nu prea mare, chiar daca sunt foarte frumoase si performante (cu cat e mai mare cu atat sunt sanse sa-l lovesti mai usor).
O camera de 8 MB e arhi suficienta pentru a face poze foarte bune. S2 are si radio, daca-ti trece prin cap sa asculti. S4, nu are. Daca-l vrei pentru jocuri S4 e mai bun, altfel iti recomand S2. Alegerea e ata.thinking

| AliinaSomerhalder explică (pentru horia2012):

Gataaa! Am luat S4 :X laughing In sfarsit big grin

| horia2012 a răspuns (pentru AliinaSomerhalder):

O My God. Finally. applause
Joaca-te pana consumi bateria si pe urma treci la formatat.
2 reprize a cate 12 ore.

| hp8510p a răspuns:

Mai bine s4. Utok este o marca romaneasca deci este de rahat

| stroedaniel13 a răspuns:

Fara urma de indoiala galaxy S4...

De fapt te sfatuiesc sa intri aici: http://bit.ly/1ejyZBy si sa citesti parerile celor care l-au cumparat deja.

In plus vad ca acum il gasesti si la un pret promotional!