| afrodita3333 a întrebat:

E mai avantajos sa ai abonament sau cartela? Cum se procedeaza cu cartela? Eu mereu am avut abonament si m-am cam saturat de minute si mesaje putine si cost suplimentar din senin.

8 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Depinde de placerile tale. De exemplu mie mai mult imi place abonamentul. Ma saturasem sa raman fara minute si sa stau sa il incarc lunar. Acum depinde de tine. happy

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Cu pretul acelasi sau dublu la abonament fata de cartela, pe cartela, ai de vreo 10 ori mai multe mesaje in retea.Eu am optiunea cu 2000 minute in Orange si 100 nationale si internationale SUA si Canada si retele fixe in UE, toate cu 5 Euro.Eu zic ca se merita...

| TheCritic a răspuns:

Mai avantajos e să ai cartelă. Cu 5 euro credit îți activezi o extra-opțiune cu multe minute în rețea, la fel de multe mesaje, minute naționale și internaționale. Numai bine!

| afrodita3333 explică (pentru TheCritic):

Internet pot sa am?

| TheCritic a răspuns (pentru afrodita3333):

Sunt extra-opțiuni (cu mai mult de 5 euro) care îți dau și internet. Înainte să alegi rețeaua, consultă ofertele lor.

| mnthseby a răspuns:

Ai mai multe minute pe cartela. cartela dupa o luna de folosire o poti schimba sau reincarca.

| Gabbriell a răspuns:

Cu cartela prepay vorbesti atat cat platesti (incarci) diverse bonusuri, oferte.
Fiecare cum ii vine mai bine.

| DeeaVonP a răspuns:

Buna!
Eu am telefon la abonament (in valoare de 1 milion si 50 lei lunar) dar am avut si pe cartela :
Pe cartela se procedeaza astfel : lunar platesti 4-5 euro...Stiu ca poti renunta la abonament dupa 2 ani! happy

Funda? puppy dog eyes