| Spliffwizard a întrebat:

E mare diferenta de marime intre Samsung galaxy s2 si s2 plus? Ca eu am s2 plus si am gasit pe net niste huse si sunt pentru s2 si nu stiu daca sa cumpar... Daca n-o sa fie bune? Ajutati-ma va roog.Si daca puteti sa-mi dati voi site-uri unde gasesc huse pentru s2 plus big grinbig grin

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Nu cred sincer să fiu că sunt la fel dar totusi incercă!
Nu uita dacă e vreo problemă o poti returnawinking
Bye! happy

| Narcis2007 a răspuns:

Telefoanele ar trebui sa fie identice

| LTAA a răspuns:

Din cate vad pe eMag scris la specificatii ar trebui sa fie la fel, oricum poti incerca sa compari husa punand-o langa telefon!

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu, nu e mare diferenţă între cele două telefoane dar S2 Plus este un pic mai performant.

Pa-pa.

| titizoorr a răspuns:

Nu e nimica arata la fel amandoua numai ca 2 plus e putin mai performant ca s2

Funda