| Cristi_Traistaru_1996 a întrebat:

E normal sa imi mearga greu videoclipurile, jocurile, etc pe Samsung Galaxy s advance cu android de 4.1.2?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

In primul rand nu trebuia sa te grabesti sa-i faci upgrade la 4.1.2 cand originalul e 2.3.6. E normal daca ai mai multe aplicatii deschise in timp ce te joci sau asculti muzica, video. Poate ai aplicatii ascunse care acceseaza internetul si care s-au instalat odata cu anumite jocuri. Fa o resetare generala a telefonului. Nu vei pierde nimic de pe card ci doar din memoria telefonului, inclusiv aplicatii si jocuri instalate de tine.

| Cristi_Traistaru_1996 explică (pentru horia2012):

Nu merge frateeeeeeeeeeeeeeeeeee straight face

| horia2012 a răspuns:

Atunci problema vine de la update 4.1.2. Revin-o la 2.3.6:
http://www.ibtimes.co.uk/......rbread.htm
sau aici:
http://www.pcnexus.net/......ybean.html

| Cristi_Traistaru_1996 explică (pentru horia2012):

Faza e ca atunci cand aveam 2.3.6, repornea, daca il opream nu statea oprit, nu mergea mod avion, nu mergea sa aleg retele.