| m1dn1gh7 a întrebat:

E o intrebare precoce, insa cat estimati ca vor costa modelele de telefon Samsung A3 / A5 / J5 in 2018?

3 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

A3/5 or sa ajunga undeva la 450-500 de euro in Romania dar din ce am vazut aduc foarte mult cu S8-ul la design, numai au buton de home

| Bancea_Raul_1998 a răspuns:

Asa a fost si cu iphoneul 7 sa asteptat sa se schimbe pretul la iphine 6 dar nu s-a schimbat probabil ca va fi o ieftinire de maxim 200 lei

| m1dn1gh7 explică (pentru Bancea_Raul_1998):

Ma refer la modelele 2018, nu 2017! Multumesc oricum pentru raspuns!