| rendam a întrebat:

E vreo modalitate sa incarc bateria telefonului fara sa il conectez la incarcator sau altceva? Doar bateria.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Scoti bateria (daca se poate) si o pui la un incarcator universal. https://www.okazii.ro/cautare/incarcator+universal+telefon.html

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de unde vrei sa primeasca curent?laughing Evident ca nu, eventual iti cumperi o baterie externa.

| rendam explică (pentru anonim_4396):

Stiu si eu ce e o baterie externa, multumesc. Doar ca nu pot folosi asa ceva pentru ca e stricat telefonul, orice as conecta prin cablu nu recunoaste (USB, incarcator etc).