| Droghh a întrebat:

Ebay ce credesti despre site-ul asta?

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut!
Un site foarte bun happy

| DenisIonut01 a răspuns:

Un site de unde mi-as cumpara daca as avea bani.

| stroedaniel13 a răspuns:

Un site bun si serios! E gen okazii numai ca e pe toata planeta.

| Cronki a răspuns:

De unde si pana unde va inspira voua atata incredere siteul asta?! E un site gigantic in care oricine vinde orice. Fiind mare nu prea vad eu cum poate fi controlat tot ceea ce se vinde? Voi nu ati auzit la stiri de organizatii ce vindeau produse pe ebay doar fictiv, produsele ce nu existau!
E un site unde NIMENI nu garanteaza ca primesti produse de calitate, originale si functionale!

| cornelmircea1980 a răspuns:

Foarte bun

| Stefxn a răspuns:

Destul de misto. Am auzit ca unu si-a vandut nevasta acolo xD

| thebiggesttroll a răspuns:

Este mult mai sigur decat site-urile de comert online din Romania.

| vinhod a răspuns:

Ebay este cel mai vechi, bun si sigur site de comert online din lume, sa nu ai emotii cand il folosesti

| J0nas a răspuns:

E dragut

| GabrielSimple a răspuns:

Un site supper care poti sa ai incredere, exemplu: mi-am luatu de acolo iPhone 4s si vreau sa spun ca e fix asa cum am citit despre el de pe site si totul este la un pret accesibil...Like Ebay, funda))*?

| GabrielSimple a răspuns:

Este supper si poti sa aqi incredere, funda?)*