| anonim_4396 a întrebat:

EMAG! Help. Buna tuturor. As vrea sa cumpar un telefon in rate de la eMAG, pe numele bunicii mele. Ideea este ca ea mai are o rata nu la eMAG la o alta companie si mai are de platit la ea cam pana in februarie. Stiti cumva daca poate s faca o alta rata, sa nu trebuiasca sa astept pana in februarie pentru una noua?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa iti faci cate rate vrei atat timp cand rata toata de indatorare respecta cerintele bancii