| Xboy05 a întrebat:

Eri mi-am dat factory reset la un Samsung galaxy s2 s-a stins si s-a blocat la imaginea de pornire cu Samsung galaxy s2 GT-1900 si nu se mai deschide si cand il bag la incarcat la fel apare imaginea cu bateria ca se incarca dar tot nu pot sa il pornesc am incercat sa fac ceva si cu cablul usb dar tot fara rezultat nu mil mai citeste pc-ul... daca poate cineva sa imi spuna cum as putea sa il repar thinking

1 răspuns:
| ChrissD a răspuns:

Am avut aceeasi problema cu telefonul (un s3 ) si am mers la cineva care mi-a bagat din nou androidul pe el...m-a costat 20 lei dar poti sa te uiti pe youtube cum sa resetezi androidul ...parca era ceva sa ti apasat pe butonul de pornire si pe butonul de volume up simultan. bafta!