| RoxMuffins a întrebat:

Este adevărat acest preţ de numai $199 pentru iphone 5?! http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family /iphone5
Aş vrea să îmi cumpăr dacă e aşa ieftin şi unlocked cum scrie acolo. Acum cine ştie cât m-ar costa transportul din S.U.A până în România.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

DA, acela este preţul, DAR este cu ABONAMENT lunar de la 50 dolari/lună în sus!

Aşa că NU are rost să te mai gândeşti la el!

| MihaelaDart a răspuns:

Nu este de numai 199 dolari, ci pretul de pornire este de la 199$, apoi te pune sa selectezi memoria de tel care o are una la 199$, 299$ si alta 399$ si reteaua mobila, daca te mai gandesti si la transportul catre Romania (daca il livreaza)... ajungi la acelasi pret ca in magazin.

Am facut o simulare cu cele mai ieftine oferte. Pretul telefonului cu pachetul pe care site-ul il ofera, ajunge la 394$ + taxa de transport.

| valentino52 a răspuns (pentru MihaelaDart):

+ abonament 49 dolari pe lunawinking de-ar fi fost doar 394 si-ar fi comandat lumea si cu 100 dolari transportul.

| GFStep a răspuns:

Da, este abonament + ca transportul din USA este enorm.