| Andrei_Bianca_Gabriela_2000 a întrebat:

Este adevarat ca bateria telefoanelor iphone nu tine?

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Da. Perfect adevårat.
In plus prin updates ei iți fac să se descarce mai repede bateria ca să iți cumperi alt... icastană.

| gelu1970 a răspuns:

Pentru baterie cumperi un one plus sau un pixel 2.
Nu un iphone.
Pune mâna pe google și caută.

| BigSmokeJunior a răspuns:

Este foarte adevarat. Iti garantez.
Cu alte cuvinte, spre exemplu Apple zice ca are o baterie de 3600mAh. La inceput baterie nu o sa se consume asa de repede doar casa recapete increderea ta ca bateria e buna, iar dupa aia o sa sescurga mult mai repede bateria

| Mosic_Adrian_1994 a răspuns:

Da este foarte adevarat.Eu detin un iph 6s si umblu cu el cu modul de consum redus la baterie.Nu le recomand pentru baterie.Doar o opinie personala

| Andrei_Bianca_Gabriela_2000 explică (pentru Mosic_Adrian_1994):

Dar gen...te ai stat pe el cat timp era la incarcat?

| Andrei_Bianca_Gabriela_2000 explică (pentru Mosic_Adrian_1994):

Ai stat pe el cat era la incarcat?"""""

| Mosic_Adrian_1994 a răspuns:

Nu nu am stat