| claussss a întrebat:

Este adevarat ca windows phone nu este un sistem bun, de exemplu telefoanele Nokia lumia sau HTC windows 8s, unii imi zic sa nu-mi i-au telefon cu windows ca nu-i bun, ma sfatuiesc sa iau android dar eu zic ca si windows este bun, voi ce ziceti? Vreau detalii va rog!

Răspuns Câştigător
| Rayzzor a răspuns:

Pai. Windows e genul de telefon care nu comunica cu celelalte. Are viteza de internet mare si un meniu accesibil. Aspectul e ok, dar, nu are la fel de multe aplicatii ca android-ul. Android-ul este putin mai usor de utilizat dar are mai multe erori si probleme decat windows phone-ul. Eu sincer spun windows pentru ca e mai sigur, chiar daca iti va lua un timp sa te obisnuiesti cu el.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Da! este adevarat.