| anonim66231 a întrebat:

Este bun Allview a5 smiley?

Răspuns Câştigător
| Dzeko7 a răspuns:

Este destul de bun, pacat ca are doar 500 MB RAM, camerele slabe si procesorul e doar dual-core.Dar la pretul asta este o alegere excelenta

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest telefon este unul destul de bunicel şi la un preţ accesibil ( 250-350 lei ) - vezi specificaţiile tehnice şi diverse magazine & preţuri la linkul :
http://www.allview.ro/......cificatii/

http://www.emag.ro/......DRBXCBBBM/

https://www.google.ro/......https?/

Toate cele bune.

| Anonimutza123 a răspuns:

Da este happy Are un ecran generos, android 4.4, şi este dual core, dar dă nu te aştepti la poze foarte clare, camera principală e ok la 3.2 mp, iar cea frontală e cam naşpa pentru selfie uri laughing. Dar este un telefon bun, eu ţi-l re omand big grin

| P_Andreea_1993 a răspuns:

Eu am telefonul de ceva timp si imi place foarte mult. Merita banii. Se misca bine si nu face figuri. Ii gasesti un pic cam greu husa, dar in rest e bun. Per total sun multumita de el

| summerfun a răspuns:

Ai putea sa iti iei un Allview sa te bucuri de el primele 2 poate 3 luni si dupa sa faca numai figurii singurele telefoane bune de la Allview sunt cele de la 700 ron in sus. Cea mai buna marca la preturi mici este e-boda. Eu am ajut un Allview a4you si un e-boda v38 luate acu 1 an dupa juma de an Allview s-a stricat si mi-am luat un Allview living si ala s-a stricat imedit dupa 3 luni parca si e-boda v38 S parca il am si acu totusi ca merge cam greu.
Deci nu iti lua Allview

| anonim66231 explică (pentru summerfun):

E-boda v38s este acela de seamănă cu un Samsung galaxy s duos? Multi prieteni au telefon De-ala si arata bine, si pare si bun happy, si este adevarat ca telefoanele de la 700 RON in sus te țin mai mult, asta este adevarat, dar... întrebam ca ma gandeam sa-Mi iau si eu, ca mi se pare un Telefon frumos deoarece are capacele Acelea de schimb (ma refer aici la Allview A5 smiley )

| summerfun a răspuns:

Da la acel e-boda care seamana cu galaxy duos ma refer... Si ai putea sa iti iei acel Allview a5 smiley este destul de bunicel daca ne luam dupa raportul calitate-pret. Si voiam sa te anunt ca capacele de la Allview a5 smiley sunt din plastic tare cu care trebuie sa ai grija se pot crapa usor daca scapi telefonul pe spate (de aceea ai mai multe carcasewinking ). capacele nu sunt deloc ca cele de la modelul Allview a4all care sunt foarte bune. Succes la ales telefonul. Dar ai mai putea astepta putin pentru un telefon nou abia a inceput 2015 pe la mijlocul lui februarie incep sa amara modele de telefoane noi si celelate o sa mai scada la pret. B
Bafta

| anonim66231 explică (pentru summerfun):

Pai nu, ca iau husa adica gen carcasa, mersi.