| kikikikikikikikilovs a întrebat:

Este bun telefonul Samsung galaxy J3 2016?

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Direct Petarda.
Decat sa-ti cumperi o petarda Samsung mai bine iti cumperi o "Chinezarie" mai buna raport pret/performanta/calitate!
Recomand Xiaomi RedMI note 3 pro, se compara cu S6 la performanta.
http://www.emag.ro/......DFXV6YBBM/

| CosminRo17 a răspuns:

Este bunicel telefonul. Pentru folosire zilnică (Facebook, Selfie-uri, ascultat muzică) se va descurca destul de ok.

| Mrn_Mihai_1993 a răspuns:

No,decat sa achizitionezi j3 2016..preferabil ar fi un galaxy a3 2016..design si caracteristici bune, am incercat toate j-urile..si am ramas la un a5 2016. exceptional!