| yeonwol1 a întrebat:

Este bun telefonul Samsung galaxy y pro? imi puteti descrie daca este bun sau nu? daca sunteti multumiti sau nu si de ce? multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| sweetistaaaa a răspuns:

Pro: -se aude foarte tare
-raport performante/pret
-Android 2.3
-se misca foarte repede
-playerul media de nota 10 (cam la nivelul W de la Sony care este o referinta in domeniu)
-materiale folosite
-Track Pad
Contra: -o baterie mai puternica un pic (asa tine cam doua zile in conditii de utilizare intensa)
-camera foto (daca avea macar un led o mai ajuta un pic asa e cam modesta si trage in jos)

| yeonwol1 explică (pentru sweetistaaaa):

Multumesc pentru ajutor! Chiar m-ai ajutat! Am sa tin cont de sfatul tau!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai depinde ce intelegi prin bun sau nu.
Telefonul nu este prea performant si intampina probleme in acest sens.