| Mihai_Popa_1995 a întrebat:

Este buna marca Huawei?
Ma refer daca sunt telefoane rezistente care sa nu se strice repede...
In general daca sunt niste telefoane bune?

3 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Da este bună da. Chinezii chiar fac treabă foarte bună cu Huaweiul.
Au și device-uri high hend flagship-uri foarte bune.

| Georgian22 a răspuns:

Eu stiu de Huawei ca e fostul MBI chinez... l-a preluat americanii si l-a facut Huawei...Deci e combinatie de chinezaraie cu americana (nu stiu in ce procent e chinez sau american)

| Mihai_Popa_1995 explică:

Nu ma intereseaza daca e chinez sau american ma intereseaza daca e o marca buna, cu telefoane rezistente.