| LoVeLiFeEe a întrebat:

Este foarte mare diferenta intre Samsung galaxy mini 2 si Samsung galaxy ace plus? care sunt aceste diferente si..sunt foarte mari?

3 răspunsuri:
| b0rN2KyLL a răspuns:

Daca ar fi sa aleg eu intre aceste 2 telefoane as alege Samsung Galaxy Mini. De ce? Poi, lasand de`oparte camera de 3, 15mp (la Ace este de 5), acesta are 512 RAM, android 2.1 (se poate face upgrade la 4.1), procesor Cortex A5 de 800MHz. Are si Adobe flash player si HTML5. Acum depinde de preferintele tale. Ia-l pe care crezi ca iti vei face mai bine treaba cu el. Fundita?batting eyelashes

| Claudelsaag a răspuns:

Da am Samsung galaxy ace plus.Am camera de 5MP si camera fe Fata de 3 MP. 358MO, Stocare interna telefon 1, 33GB, Date personale 1, 33GB card SD interna 4, 79GB. Diferenta de inaltime de memorie, camera, vidio. Sper ca te-am ajutat.

| Ciocolacious a răspuns (pentru Claudelsaag):

Ai camera de fata? :O
cum ti-o activezi?
( Si eu Samsung galaxy ace plus si am doar o camera thinking )