| Miihaa a întrebat:

Este legala despagubirea facuta de catre Vodafone pentu portarea in alta retea?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre ce vorbim aici?

| Miihaa explică (pentru anonim_4396):

Daca nu ai inteles intrebarea, ce cauti aici

| anonim_4396 a răspuns (pentru Miihaa):

Exprimarea ta este ambigua si de aceea nu am inteles, nu ca ce caut aici.
Te-am intrebat din nou, despre ce vorbim aici, tu ma iei la misto, am sa clarific ce ai vrut tu sa spui, daca trebuie sa platesti celor de la Vodafone, in cazul portarii numarului tau in oricare alta retea, corect? Nu, nu trebuie sa platesti nimic, din contra, ei ar trebui sa iti faca o oferta imbatabila ca sa ramai la ei!