| Nick2001 a întrebat:

Este mai bine sa resetezi un telefon in recovery mode sau normal de la setari?

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Din setari, in recovery mode exista riscul sa-i faci brick si sa te chinui foarte mult la urma sa-i instalezi sistemul de operare!

| AlexElektro1987 a răspuns:

Este aceeasi chestie, numai ca recovery mode il folosesti doar daca ai instalat un alt ROM sau daca nu poti sa intri direct in telefon.

| Birlik65 a răspuns:

Normal...nu pierzi nimic...

| paul9923 a răspuns:

Din setari, sa_l readuci la setarile din fabrica

| Nick2001 explică (pentru paul9923):

Da dar exista un mod:recovery mode care se face cand telefonul e inchis

| AlexL28 a răspuns (pentru Nick2001):

Recovery mod nu e ca sa ii dai reset. Recovery mod e folosit sa instalezi un nou rom si nu toate telefoanele au recovery mod