| mia100خوبصورت a întrebat:

Este mai bun telefonul cu tastatura qwerty sau cu touchscreen?

8 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Cu qwerty este mai bun si mai rezistent si + ca scrii mai repede la comentarii pe facebook si intr-o conversatie pe mess.Cu TOUCHSCREEN este mai naspa si nu asa de rezistent, daca il scapi jos s-a spart din prima, eu asa am patit cu unul.Mai bine ia-ti cu tastatura qwerty.

| wLt a răspuns (pentru ReusxD):

Eu l-am scapat de mii de ori si nu a patit nimic, doar o zgarietura mica, am Samsung Galaxy Mini si sunt mandru de el, e chiar bun, eu recomand touchscreen!

| ReusxD a răspuns (pentru wLt):

Eu unul recomand qwerty, aceasta este parerea ta.

| stroedaniel13 a răspuns:

Cu touch!

| CalinBerindean a răspuns:

Eu as alege cel cu tastatura qwerty pentr uca poti scrie mult mai repede si te ajuta la conversatii.

| ursuroz2 a răspuns:

Si telefonul cu touchscreen poate avea tastatura qwerty. Eu asa am si ti-l recomand.

| b3nNy07 a răspuns:

Nu depinde telefonul de tastatura sa de touchscreen, un telefon sa fie bun are nevoie de procesor mare, rami, sistem de operare bun si de astea. Sunt telefoane bune si cu tastatura qwerty si sunt telefoane bune si cu touchscreen, eu de exemplu am un Samsung galaxy y pro are si touchscreen si tastatura qwerty.

| Danutz1999 a răspuns:

Depinde pentru ce ai nevoie, daca scrii foarte multe mesaje ati poti achizitiona unul cu tastatura qwerty, dar daca folosesti mai, mult sisteme de operare mai complexe sau accesezi site-uri, etc as recomanda unul cu touchscreen.