| anonim_4396 a întrebat:

Este mare telefonul daca are marimea display-ului peste 4.5 inch? Astept pareri elaborate...Dau funda

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Este mare, dar nu foarte mare pentru ca sunt alte telefoane care au ecran de 6.3 inch, deci nu este foarte mare, acum depinde si de cat de mare ti se pare tie. FUNDA?

1 răspuns:
| FreshMint a răspuns:

Bine, acum depinde si de ce fel de maini ai, daca esti fata ( 99 % ) iti trebuie un telefon sub 4.5 inchi. Cel mai performant sub 4.5 inchi fiind Samsung Galaxy S4 MINI cu 4.3 inchi.