| Anca2008 a întrebat:

Este o sonerie pentru telefon gen "Nu răspunde sunt eu prietena ta... " stiti de unde o pot descarcă? Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici una :You are the Sunshine of my Life" de Steve Wonder..Eu unul raspund cu drag prietenei mele intotdeauna: daca tu esti negativist...nu stiu dar poti sa o pui in lista de respingere :((
uite aici o lista:
http://www.mademan.com/mm/10-best-ringtones-girlfriend.html

este in mp3.o poti converti in wav daca vrei

3 răspunsuri:
| filipcrobert a răspuns:

Dacă o găsești pe Youtube, o poți downloada cu ajutorul unui converter, ori, de pe un site online.

| lovecats123 a răspuns:

Zedge

| Anca2008 explică:

Multumesc si eu ii raspund intotdeauna. Era doar asa de "senzatie" pentru cei din jur.