| OnePiece a întrebat:

Este oficial, Huawei a depasit Apple la vanzarea de telefoane. Ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bravo lor ce sa spun, eu am avut m7 a mers aiurea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ultimele modele de Huawei au fost foarte resusite si preturile mai mult decat decente.

daca Apple insista sa vanda cu 30% mai scump doar ca se numesc Apple asta e

| Clorox a răspuns:

Nu-mi pasa, normal ca a depasit daca telefoanele lor sunt 1000 lei laughing

| Crackman a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, Huawei a fost una din marcile neapreciate de mine datorita sistemului incet si a aplicatiilor slabe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma doare in cot.

| Andersen2k18 a răspuns:

Cei de la Huawei au telefoane bune.Pot sa spun ca singura problema este la unul dintre telefoanele facute de ei, de exemplu Huawei P8 sau P9. Unde se descarca bateria foarte repede in rest aplicatiile si camera merg perfect.Dar mai mult prefer Apple sau Samsung.

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Mi se pare normal, atata timp cat oamenii se uita dupa preturile mai mici, decat dupa produsul mai bun!

| NoLongerInUse a răspuns:

Nu am avut experiente neplacute cu Huawei dar nici atat de multa experienta nu am cu ei. :-))) Cat despre Apple nu am cumparat niciodata un telefon de la ei