| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil sa iti schimbi camera frontala sau cea de pe spate a telefonului tau cu alta camera de la un alt telefon? de exemplu eu am un Galaxy S5, este posibil sa imi schimb camera frontala cu una de la un S6 de exemplu?
( si daca da un pret aproximativ)
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu poti face asta. Poti schimba camera doar cu una identica.

| illusorythoughts a răspuns:

Nu se poate. Pentru a schimba acea camera frontala, ar trebui sa fie facute foarte multe modificari la telefon...Pe care, sincer sa spun, nu o sa stea nimeni sa le faca...