| Katalin_Adrian_Negrila_1993 a întrebat:

Este posibil sa scoata versiunile mini pentru Samsung Galaxy S6 si S6 edge? am testat ambele variante si chiar imi plac...singurul defect pentru nevoile mele este ca sunt cam mari!

1 răspuns:
| ValiR a răspuns:

Salut,
Cu siguranta pentru s6 vor scoate varianta mini, dar pentru s6 edge nu cred ca merita investitia deoarece ar trebui sa mai relizeze inca un ecran cu dimensiuni mai mic...in orice caz nu putem stii sigur acest lucru pana nu se vor face anunturi oficiale.
Bafta!