| Katalin_Adrian_Negrila_1993 a întrebat:

Este posibil sa scoata versiunile mini pentru Samsung Galaxy S6 si S6 edge? am testat ambele variante si chiar imi plac...singurul defect pentru nevoile mele este ca sunt cam mari! happy

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Cei de la Samsung au facut mereu un mini pentru telefoanele din gama Swinking Sunt sigur ca vor scoate un S6 mini doar ca ma indoiesc de un S6 mini edge.

1 răspuns:
| SouLIce a răspuns:

Sunt sanse foarte mari ca cei de la Samsung sa lanseze si un s6 mini