| Katalin_Adrian_Negrila_1993 a întrebat:

Este posibil sa scoata versiunile mini pentru Samsung Galaxy S6 si S6 edge? am testat ambele variante si chiar imi plac...singurul defect pentru nevoile mele este ca sunt cam mari aceste telefoane!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Se crede ca S6 mini va fi anuntat in cateva saptamani.
http://www.androidpit.com/galaxy-s6-mini-release-date-price-specs-features

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Pentru Galaxy S6 va exista un Mini mai mult ca sigur, dar cu specificatii probabil usor inferioare, cum ar fi 2 GB RAM, 16 GB RAM, etc...
Dar pentru S6 Edge nu ma astept la o versiune mica.