| anonim_4396 a întrebat:

Este real pretul la iPhone 5 pe site-ul asta?

http://www.ebay.com/......0816574351

5 răspunsuri:
| Jullykss a răspuns:

Da.Atâta este.happy

| slymshadyro a răspuns:

Pai pretul unui Iphone5 e chiar mare aici e totusi ieftin deci daca ai bani pot sa-l iei fara probleme.
Dar sa ai mare grija ca asta eu un site din SUA si nu stiu cata incredere poti sa ai deci bafta

Funda?

| valentino52 a răspuns (pentru slymshadyro):

Nu e deloc mai mare e mai scump pe site-ul asta. La noi gasesti cu 3300 lei la Vodafone la liber. Pe cand pe site e vreo 4000 lei.

| slymshadyro a răspuns (pentru valentino52):

Da,dar stii care e chestia ca daca vrea sa isi faca abonament la Vodafone o sa-i para rau la Vodafone sunt scumpe abonamenturile
Am Iphone4 si platest abonament 33 euro/luna is tel l-am luat cu 15 mi

| valentino52 a răspuns (pentru slymshadyro):

Eu am luat 4s cu 9 mil cu 39euro/luna. Bine abonamentul e pe firma deci nu e asta o problema. Eu ma descurc cu extraoptiune de 9 euro 500 MB net care rar ii folosesc cand nu sunt undeva cu wireless si o gramada de minute.