| anonim_4396 a întrebat:

Este recomandat să scoatem husa de la telefon în timpul încărcării? De ce?

Răspuns Câştigător
| Zorn a răspuns:

Am citit si eu undeva chestia aia, ca cica telefonul s-ar incalzi mai tare cand e la incarcat daca e in husa. Oricum, majoritatea telefoanelor noi au incarcatoare si un sistem facute in asa fel incat sa nu se supraincalzeasca asa usor, de la un incarcat. Asa ca nu iti face probleme.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are nici o treaba husa cu incarcarea.

| mgtow a răspuns:

Nu conteaza poate ramane cu telefonul

| cfrtobias a răspuns:

Eu nu scot niciodata si am husa 360, nu are nimic cred, pana acum n-am auzit de asa ceva sa scot husa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Încarc telefonul în husă de 3 ani și nu are nimic

| floreadan a răspuns:

Nu are nici o legatura, poti lasa husa asa atunci cand iti incarci telefonul.