| AdiFCSB a întrebat:

Este vreo oferta la Orange cu internet nelimitat la cartela nu la abonament. Adica sa am internet nelimitat sa nu mi se termine decat atunci cand mi se termina termenu si trebuie sa reincarc. Ca asa mi-am bagat oferte in care aveam 500mb da mi se duceau. Sau daca nu o oferta in care am net doar sa navighez pe facebook. Daca exista la cartela de cati euro este

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Oferta actuala de optiuni cu internet pe mobil inclus o gasesti aici: http://www.orange.ro/internet-mobil/prepay/cartela-internet-prepay-ro.html. Dupa terminarea traficului inclus in optiune, vei fi taxat cu 0, 02 euro/MB pentru traficul de internet.

Cu prietenie,
Orange Helper

| IoanaSorina a răspuns:

Cauta pe orange.ro straight face.

Pe undeva la oferte\ abonamente

| Marina92 a răspuns:

Este o optiune la Orange Young care are internet nelimitat pe Facebook, Yahoo Mail si Messanger. Pe acesta o folosesc si eu. In plus mai are 2500 de min in retea, 75 min nationale si internationale SUA, Canada si fix UE, SMS nelimitat in retea, 75 SMS nationale si 150 MB de internet. Costa 5 euro.

| AdiFCSB explică (pentru Marina92):

Spune-mi si mie cum bag optiunea aia

| Marina92 a răspuns (pentru AdiFCSB):

Suni la *100# si trebuie sa iti apara la nr 5 Orange Young, dai acolo si apoi dai la nr 2 Optiuni Young si apoi este chiar prima optiune.