| anonim_4396 a întrebat:

Este vreo problema daca imi incarc S4-ul cu acelasi adaptor de priza, cu care a venit in cutie, dar cu un cablu de date diferit? cel vechi s-a stricat iar pana ajung sa cumpar altul am fost nevoit sa imprumut unul de la prieteni... mersi!

Răspuns Câştigător
| Sp33dyt a răspuns:

Important e amperajul care ajunge in telefon, nu cablu, deci nu e nici o problema

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are nimic, daca telefonul se incarca e ok

| Kamakura a răspuns:

Eu am 2 incarcatoare cu care il incarc: ăla original cu care l-am cumparat si unul vechi, care scrie LG pe el (Duce mai mult curent, are voltajul putin mai mare, nu stiu sa zic) si nu are nimic.

| Anaconda3 a răspuns:

Daca are voltajul mai mare cu timpul nu o sa mai tina acumulatorul atat de mult pentru ca e fortata sa se incarce mai repede