| Vasilache_Andreea_1990 a întrebat:

Eu am Allview a4you,vreau sa-mi spuneti daca va place cum arata si daca e bun ca telefon.
:* dau funda!

1 răspuns:
| TotiPenru12341 a răspuns:

Este dragut, dar este mic bateria este foarte foarte mica si nu rezista camera lasa de dorit 3.2 mp 512 vram nu este bun dar este frumusel imi cer scuze acesta este adevarul si are 3G.Iti recomand Samsung Galaxy J5, acela il am si eu rezista foarte mult bateria stau pe el mult 4G este cat S5 este telefonul perfect pentru si daca nu cauti telefoane asa mari un s3 ar fi bun.Imi cer scuze acesta este adevarul iar.