| bunjy a întrebat:

Eu am cydia si creka am jail break facut pe iphone cum iau jocuri?

7 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Daca ai cydia e clar ca iphoneul e jailbrake-uit! Cat despre aplicatii, in primul rand te duci in cydia si adaugi sursa cydia.hackulo.us si instalezi app sync din cydia, apoi poti baga aplicatii fara limita. Pe net sunt multe site-uri cu aplicatii crackuite. Eu folosesc iFunBox pentru a le transfera in iphone. happy

| bunjy explică (pentru Andrei1099):

Nu am net pe telefon si nu prind nici wifi la mine acasa ce fac? pls raspunde-mi

| Andrei1099 a răspuns (pentru bunjy):

Ce Iphone ai?

| bunjy explică (pentru Andrei1099):

| Andrei1099 a răspuns (pentru bunjy):

Sari peste pasul cu App Sync (poate deja il ai ) si incerca sa bagi un joc crackuit (.ipa) pe el prin intermediul iFunBox.

| bunjy explică (pentru Andrei1099):

Nu am net pe telefon

| Andrei1099 a răspuns (pentru bunjy):

Descarca ifunbox pe pc si cu el pui aplicatiile in iphone.