| anonim_4396 a întrebat:

Eu mi.am rootat telefonul cu aplicatia king root. Si nu stiu cum sa fac ca sa sterg alea din telefon ca nu mai vreau sa il am rootat. Am resetat si telefonul degeaba, ca tot rootat il am. Cum pot sa sterg alea din telefon ca sa nu il mai am rootat? Dau funda

3 răspunsuri:
| Petre_Cristi_1998 a răspuns:

Ce vrei sa stergi ma exact fi ma explicit "alea" nu inseaman nimic

| tolearonaldo7 a răspuns:

Si eu vreau sa--l sterg dar nu pot

| Pewtra a răspuns (pentru tolearonaldo7):

Hey,vrei rootul să-l scoți? Caută pe Youtube, e plin cu astfel de tutoriale!