| Horiatud a întrebat:

Există carcasa waterproof pentru LG g4 in România? Waterproof adică sa il pot baga in piscină, un exemplu.
Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

La comanda, da...
Dar esti constient ca nu-i proiectat sa reziste la apa, o faci pe riscul tau!

| DaDuSH a răspuns:

Nu exista carcasa waterproof pentru LG g4, nici telefonul nu este.
Exista ceva carcase care protejeaza impotriva picaturilor de apa, nu il poti scufunda sub apa

| anamariarot a răspuns:

Exista universale, dar nu se "muleaza" pe telefon ca una speciala, ci arata ca o punguta. Asta e pentru telefoane de 5.5 inch, deci si G4:
https://www.okazii.ro/......a179061796