| Neacşu_George-Andrey_1937 a întrebat:

Exista cartele Digi reincarcabile? Am auzit ca au internet nelimitat chiar daca nu le reincarci....este adevarat? Sau cum e?

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Da există, citeşte aici.

http://www.rcs-rds.ro/telefonie-mobila-digi-mobil/digi-mobil-prepaid

Viteza de la net e destul de mică dar dacă ai telefon dual sim s'ar merita, e vreo 5 euro pe luna parcă, citeşti mai multe la link'ul care ti l'am dat.

| CodeLights a răspuns:

Nu aș intra in cărdășie cu digi nici dacă mi-ar da internet moca 200 de ani!