| Baraumba a întrebat:

Exista internet pe mobil cu trafic de date nelimitat?

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Da, din cate stiu pe Orange.

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Da exista, daca esti pe abonament si reincarci abonamentul dupa ce expira cel vechi, poti sa vorbesti cu operatorul de telefonie ca vrei internet nelimitat pe tot contractu cu abonamentul nou... Nu e tot restul vietii. doar pe lungimea contractului cand iti expira data abonamentului.

Sper ca ti-am fost de folos daca merge ce ti-am spus. FUNDA te rog!

| danni004 a răspuns:

Un alt programel de facut bani online, cel mai usor, zic eu, intrucat nu trebuie sa faci nimic, este Gomez Peer Zone pe care tu trebuie sa il descarci de pe site, dupa ce te inregistrezi.
Nu trebuie sa faci nimic, decat sa il ti deschis atunci cand doresti, cand sa spunem intrii pe messenger, facebook s.a.m.d. Esti platit atata timp cat il ti deschis.

Interesant, nu? Se pare ca da.

Nu esti inca inscris? intra pe http://www.gomezpeerzone.com/application-apply/?Referrer=illegald si fa bani cati vrei!

Pentru a face mai multi banuti trebuie sa cautati oameni care sa ii convingeti sa se logheze pe Gomez PEER de pe link-ul tau de refferal!

Mult succes