| BoykaAlexandru a întrebat:

Exista un bluetooth pentru pc? adica sa il iau pe pc...si sa pot sa imi trimit de pe pc pe telefon...muzici si de astea! Funda +Vot

9 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Bluetooth e un dispozitiv asemeni stick-ului pe care il introduci in portul usb al calculatorului/laptopului. La cumparare, trebuie sa tii cont de tipul de telefon pe care il ai. Pentru a nu avea surprize neplacute, producatorul telefonului iti ofera informatii pe site-ul oficial despre dispozitivul compatibil bluetooth. Cauta pe site exact modelul care i se potriveste.

| aLeXsNs a răspuns (pentru dannyel86):

Sunt de acord cu tine. Meriti vot

| dannyel86 a răspuns (pentru aLeXsNs):

Multumesc!

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Da,exista.Am si eu unul.L-am luat deoarece tot schimbam telefoanele si nu stateam sa iau cablu de date pentru fiecare.

| Gabi1999 a răspuns:

Este da iti trebuie un fel de stick cu bluetooth special

| DuDItzu98 a răspuns:

Exista un stik cara se achizitioneaza de la magazinele de telefoane

| EliiMonyy16 a răspuns:

Daaa..depinde-de-ce-marca-de-telefon-ai..Sunt-mai-multe-aplicatii,care-ti-le-poti-descarca-pe-telefon..Depinde-de-marca.

| Didii30 a răspuns:

E un cablu. Se numeste USB.;*

| andreeabudurca a răspuns:

Pentru a avea bluethooth pe calculator trebuie sa ti-l cumperi de la magazin ( Altex, Carrefour ) si dupa ce ti-l pui vei pute sa iti descarci tot ce vrei