| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo posibilitate ca numai apelurile cu numar ascuns primite pe telefonul fix sa fie automat deviate catre Politia Romana?

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna, din cate stiu eu nu, nu stiu daca se poate si nu este legal sa iti asculte politia conversatia de pe numarul tau, fie el si cu numarul ascuns.

| anonim_4396 explică (pentru LaLaura):

Nu ai inteles! nu sa-mi asculte politia convorbirea! devierea apelului inseamna sa creada ca suna la mine cand de fapt suna la politie! in fine...