| ShNNyTzy a întrebat:

Exista vreo sansa sa pot sa imi deblochez gratuit un HTC One M7? Tin sa mentionez ca telefonul a fost achizitionat de sora mea in Franta si e blocat pe reteaua SFR si la momentul achizitionarii sora mea a fost informata cum ca in 3 luni de la cumparare telefonul se va debloca singur(sau ceva de genul).

2 răspunsuri:
| TsonPing a răspuns:

Exista tot felul de programe in ziua de astăzi pe internet cu, care poti sa decodezi telefoanele! Eu am reusit la un Samsung gt-s 5230! Sau asteapta 3 luni. Bafta!

| ShNNyTzy explică (pentru TsonPing):

Am incercat si eu cu programe de pe internet, toate cereau completarea unui test la sfarsitul caruia trebuia sa platesc prin SMS, imi poti lasa un link de la programul folosit de tine? Au trecut mai bine de 3 luni si tot nu e deblocat.